• Mazowiecki Tydzień Bezpieczeństwa

• W dniach 11-19 maja nasza szkoła wzięła udział w Mazowieckim Tygodniu Bezpieczeństwa, który miał na celu zwiększenie poczucia bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w zakresie szeroko pojętej profilaktyki.

W ramach tej akcji upowszechnialiśmy przepisy ruchu drogowego, utrwalaliśmy nawyki właściwego, bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania ze sprzętu sportowego i rekreacyjnego oraz dbania o niego. Rozmawialiśmy z uczniami o bezpieczeństwie podczas zbliżających się wakacji.
            Uczniowie klas czwartych wzięli udział w egzaminie teoretycznym na kartę rowerową.

Zorganizowaliśmy również zajęcia z pierwszej pomocy dla uczniów w klasach 4a,4b, 5s, 7a,7b podczas których mieli okazję wcielić się w rolę młodych ratowników.
            Zajęcia odbywały się pod okiem pielęgniarki szkolnej oraz nauczyciela edukacji dla bezpieczeństwa.