• Szkolny Wolontariat

• Poniżej znajduje sie plik z Regulaminem Wolontariatu przyjęty  uchwałą Rady Pedagogicznej dnia 12  września 2019 r.

►Wolontariat_regulamin.pdf (102 KB)

Załącznik nr 1 do Regulaminu Wolontariatu SP96 w Warszawie

W związku z panującą w Polsce pandemią koronawirusa i odwołaniem zajęć szkolnych od 12 marca 2020 r., jak również wszystkich akcji charytatywnych, dołączamy do regulaminu, do III rozdziału, punktu 5 - zapis:

Za wykonanie jednej ozdoby lub jednej kartki otrzymuje jeden punkt.
          Wolontariusze klas ósmych kończący rok szkolny w 2020 r. będą mieli dopisane godziny z akcji charytatywnych z szóstej klasy z 2017/2018 r. Każdy Wolontariusz może otrzymać dodatkowe punkty za wykonanie ozdoby lub kartki wiosennej z życzeniami dla chorych i starszych.

Załącznik nr 2 do Regulaminu Wolontariatu SP96 w Warszawie

Ze względu na wprowadzenie zmian w regulaminie w roku szkolnym 2020/2021, uczniowie z klas ósmych, którzy nie odbyli wolontariatu w klasie szóstej lub siódmej, będą mieli zaliczony aktywny udział w wolontariacie w klasie ósmej, po przebyciu 30 godzin w akcjach charytatywnych. Jednak 20 godzin musi być przepracowanych
          w Szkolnym Wolontariacie, pozostałe 10 godzin może odbyć się poza szkołą.

Nasze akcje charytatywne - 2020/2021

29. Finał WOŚP - 31 stycznia 2021