• Osiągnięcia uczniów SP96 2020/2021

• Rok szkolny 2020/ 2021

Uczennica naszej szkoły Bianka Wójcicka (klasa 6c) zdobyła nagrodę w konkursie plastycznym „Mój Mózg: Jestem Myślę Czuję”, organizowanym przez Fundację Nenckiego Wspierania Nauk Biologicznych i Instytut Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN. Sukces BIANKI jest tym większy, że na konkurs wpłynęły aż 362 prace ze szkół podstawowych.

W tegorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny 2021 wyróżnienie uzyskała uczennica klasy 6a Amelia Zduńczyk.

W Ursynowskim konkursie Promocja Talentów 2021 wzięło udział 498 osób, zgłoszono 2483 prace. Jury konkursu zdecydowało się przyznać 8 nagród, 12 wyróżnień, 267 osób wyróżnić udziałem w wystawie.
          Z naszej szkoły - Nagroda główna: Szczepan Gajda kl. 4b
          Udział w wystawie:
          Julianna Leśniewska kl 7c
          Hanna Zuzanna Walczak kl 6c
          Kalina Woźniak kl 6c
          Jakub Macias kl 6s
          Bianka Wójcicka kl 6c
          Hanna Magiera kl 7d
          Iwo Żukowski kl 5a
          Nikola Sydrych kl 6a

Z ogromną przyjemnością informuję o zwycięstwie w Konkursie Ursynowskim na Kartkę Wielkanocną Julianny Leśniewskiej z klasy 7C !

Na początku września ogłaszany był w szkole Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny „Matematyka w obiektywie”.

Dwoje naszych uczniów z klasy 8s  - Aniela i Radek postanowiło spróbować swoich sił w konkursie i wysłali swoje wspaniałe prace.

Mieli za zadanie wykonać dowolne zdjęcie i nadać mu nazwę związaną z matematyką.
          Co wcale nie jest łatwe, ale wykazali się pomysłowością i kreatywnością.

Efekty ich starań możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach.

Trzymamy kciuki za ich sukces w konkursie.
          Gratulujemy zaangażowania, odwagi i super inwencji.
          I cieszymy się, że mamy w naszym gronie młodych artystów, którzy widzą matematykę nie tylko nudną i żmudną, ale piękną, kreatywną i ciekawą.

Tabela ze zdjęciami konkursowymi

NADPRZESTRZEŃ