PIT dla SP 96

Strona redagowana przez Radę Rodziców.

http://sedeka.pl/ (adres strony internetowej Fundacji SEDEKA)

AKCJA 1% z PIT w Szkole Podstawowej nr 96

z Fundacją SEDEKA KRS 0000338389

Cel szczegółowy: 10955 – Grupa OPP – RR przy SP 96

Drodzy Rodzice, Opiekunowie, Nauczyciele oraz wszyscy Przyjaciele SP 96

Wszyscy doskonale wiemy jak ważne jest wsparcie działań szkoły na rzecz naszych dzieci.

Dzięki akcji "1% z PIT dla SP 96" mają Państwo możliwość udzielić takiego wsparcia.

Zebrane środki przekazywane są wyłącznie na nagrody dla dzieci, materiały dydaktyczne i edukacyjne dla szkoły oraz wsparcie finansowe wyjazdów na zielone szkoły dla dzieci z rodzin ubogich.

Nagradzanie dzieci służy większej motywacji i integracji naszej szkolnej społeczności. Jest zachętą dla nich do dalszej pracy, docenieniem i podziękowaniem za nią. Bez środków finansowych od nas - rodziców nie byłoby to możliwe.

Po raz kolejny, w tym roku  w akcji 1% pomaga nam Fundacja SEDEKA, która organizuje i niesie pomoc osobom oraz ich bliskim, a także firmom i organizacjom zaangażowanym społecznie. Jej zadania statutowe są zbieżne z Ustawą z dnia 24 kwietnia 2003 roku o pożytku publicznym i wolontariacie.

Fundacja Sedeka ma status organizacji pożytku publicznego, KRS 0000338389, www.sedeka.pl.

Aby przekazać 1% podatku wystarczy w wypełnianej przez nas rocznej deklaracji PIT:

1) wpisać nr KRS Fundacji: 0000338389

2) w celu szczegółowym podać: 10955 – Grupa OPP – RR przy SP 96

3) prosimy również zaznaczyć "Wyrażam zgodę" na przekazanie swoich danych osobowych OPP, dzięki czemu w przypadku błędnie wypełnionej rubryki 1% Fundacja będzie mogła odnaleźć Waszą wpłatę.

Bardzo proszę - wspierajcie swoje dzieci w naszej szkole!

Rada rodziców przy SP 96

CEL SZCZEGÓŁOWY 1 %: 10955 – Grupa OPP – RR przy SP 96

Rozliczenie akcji 1 % z PIT z SEDEKĄ za rok 2015

Informujemy, że kwota 1% podatku należnego ze wskazanym celem szczegółowym SP96
    wynosi
    4 009,40  PLN (więcej informacji ►w sprawozdaniu). Cała kwota zostanie przeznaczona na zakup nagród książkowych na zakończenie roku szkolnego 2016/2017

W imieniu Rady Rodziców dziękuję wszystkim, którzy podczas tegorocznego
    składania deklaracji podatkowej w Urzędzie Skarbowym, wkazali w swoim rozliczeniu naszą szkołę.
    To dzięki Państwu Fundacja SEDEKA przekazała nam tę kwotę, którą wykorzystamy

Marzena Zientara