Statut Szkoły Ceremoniał Szkolny Dni wolne Dziennik elektroniczny - zasady funkcjonowania Doradztwo zawodowe Kalendarz roku szkolnego 2016/2017 Karta zgłoszenia do świetlicy szkolnej Regulamin bezpieczeństwa SP 96 Regulamin/obiekty sportowe Regulamin/darmowe podręczniki Regulamin Samorządu Uczniowskiego Szkolny Program Profilaktyki Szkolny Program Wychowawczy Przedmiotowy System Oceniania Wycieczki/organizacja Zajęcia pozalekcyjne Zebrania z rodzicami WDŻ - dla klas V i VI

    Dokumenty Szkoły

    Zajęcia pozalekcyjne



                                 


    OFERTA BEZPŁATNYCH ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH
    Rok szkolny  2016/2017

                                              TERMINY  ZAJĘĆ  POZALEKCYJNYCH  W  ROKU SZKOLNYM 2016/2017

     

     

    Poniedziałek

    Wtorek

    Środa

    Czwartek

    Piątek

    0

    7.15 – 8.00

    k.prz.  6s, K Kośla, s44

     

    Zdw prz. K Kośla, s44

    Chór 4-6, I Winiarska, s49

     

     

    1

    8.00 – 8.45

     

     

     

    Od zab do sport

    P Wiankowski

     

    2

    8.50 – 9.35

     

     

    K mat. kl 4 ,G Gaczkowska

    Od zab do sport. A Górnicka

    BnO A Górnicka

    od zab do sport

    P Wiankowski

     

    3

    9.50 – 10.35

     

     

     

     

     

    4

    10.45 – 11.30

    Zdw 2b, M Dąbrowska, s0a

    Zdw 1a, A Jarocka, s0a

    Zdw 2c A Kulesz, s5a

    Zdw 3c M Waszkiewicz, s0a

     

    zdw kl 1b, D Bień, s5

    zdw kl2d, D Stańczak, s0a

    5

     

    11.50 – 12.35

     

    Zdw3a, K Kwiatkowska, bibl

     

     

    k.z.2a M Marcinkowska, s0a

    6

    12.45 – 13.30

     

    Od zab do sport, D Tokarski

    K j.a. I Łubowska, s0a

     

     

    K pol. 5b D Koczyk, bibl

    J.r. T Posłuszna, s2

    7

    13.45 – 14.30

     

    k.pl. A Radziejewska, s28

    k dziennik. I Rudnicka, bibl

    sks 4-6 P Wiankowski

    Od zab do sport, D Tokarski

    Zdw j.a kl4b K Kaczor, msg

    Zdw 3d, M Kozioł, bibl.

    Bno A Górnicka

     

    Od zab do sport. A Górnicka

    k.pl. A Radziejewska, stoł

    BnO  A Górnicka

     

    Zdw mat. kl6, G Gaczkowska

    8

     

    14.35  - 15.20

     

    K dz. I Rudnicka, bibl

     

    Korektywa, E Bińkowska

    Sks 4-6 D Tokarski

     

    BnO A Górnicka

    zdw  j.a kl 4-5, A Adamski, s49

    9

    15.25 – 16.10

    k.m. M Kutyła, s47

    k.h. kl6 M Zadrożna s46

     

    Zdw 3b, E Dadas, s49

    K pol. 5a, A Kantorczyk, s46

     

     

    10

    16.55 – 17.00

    k.m. 2d D Stańczak, s29

    z. pol. 3b, E Dadas, s49

     

     

     

         

     

     

     

     

    Wolontariat – sobota, niedziela (w zależności od realizowanego projektu), s Loretta, s Celina

    BnO – zajęcia finansowane przez M st Warszawa, szkolenie podstawowe

     LEGENDA : zab► od zabawy do sportu, zdw►zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze, bno►bieg na orientację,  k.z►koło zainteresowań, k.jr ►koło j. rosyjskiego, k. pol. ►koło j. polskiego, k.ja ►koło j. angielskiego,  k.dz ►koło dziennikarskie, k.in ►koło informatyczne, k.t ►koło teatralne, k.h ►koło historyczne, k.prz ►koło przyrodnicze, k.pl ►koło plastyczne, k.m ►koło matematyczne


                                                    

                                                      ZAJĘCIA STAŁE PROWADZONE W ŚWIETLICY
                         W pogodne dni, w godz. 12.30-15.30 dzieci przebywają na placu zabaw i boisku szkolnym

     Wychowawcy

    Dzień tygodnia

    Godzina

    Rodzaj zajęć

    Tetiana Posłuszna

    Poniedziałek

    Wtorek

    Środa

    piątek

    10.00-11.00

    13.00-14.00

    15.00-16.00

     9.00-  10.00

    - zajęcia origami

    - zajęcia edukacyjne „Podróże po Europie”

    - pomoc w odrabianiu lekcji

    -zajęcia czytelnicze

    Marta Lewandowska

    Poniedziałek

    Wtorek

    Środa

    Czwartek

    Piątek

    11.00-12.00

    15.00-16.00

      9.00-10.00

    10.00-11.00

    10.00-11.00

    - zajęcia czytelnicze

    - pomoc w odrabianiu lekcji

    - zajęcia plastyczne

    - rebusy, łamigłówki, zagadki

    - zabawy ruchowe

    Zastępstwo

    Wtorek

    Środa

    Czwartek

    piątek

      9.30- 10.30

    12.00-13.00

    12.00-13.00

    10.30-11.30

    - zajęcia szachowe

    - gry planszowe

    - zajęcia czytelnicze

    - zajęcia szachowe

    Karolina Konopska

    Poniedziałek

    Wtorek

    Środa

    Czwartek

    piątek

    12.00-13.00

    16.00-17.00

    13.00-14.00

    10.00-11.00

    14.00-15.00

    - gry i zabawy świetlicowe

    - pomoc w odrabianiu lekcji

    - zajęcia plastyczne

    - Łamigłówki mądrej główki

    - zajęcia czytelnicze

    Magdalena Fura

    Poniedziałek

    Wtorek

    Środa

    Czwartek

    piątek

        8.00-9.00

    10.00-11.00

    10.00-11.00

    11.30-13.30

    15.30-16.30

    - zajęcia czytelnicze

    - zajęcia plastyczne

    - gry dydaktyczne

    - zajęcia z szycia, wyszywania i dziergania

    - odrabianie prac domowych

    Krystyna Kośla

     

     

    Poniedziałek

     

    Środa

    15.00-16.00       

    16.00-17.00

    10.00-11.00

    - Super Polska- zajęcia edukacyjne

    - odrabianie prac domowych

    - „A to ciekawe”- zajęcia edukacyjne

    Ilona Łata

    Poniedziałek

    Wtorek

    Środa

    Czwartek

    piątek

    15.00-16.00

    16.00-17.00

    10.30-11.30

      9.00-10.00

    14.00-15.00

    - zajęcia czytelnicze

    - pomoc w odrabianiu lekcji

    - gry i zabawy stolikowe

    - zajęcia plastyczne

    - zajęcia orgiami

    Asia Kosiorek

    Poniedziałek

    Wtorek

    Środa

    Czwartek

    piątek

    13.00-14.00

      9.00-10.00

    11.00-12.00

    14.00-15.00

      9.00-10.00

    - odrabianie prac domowych

    - gry i zabawy

    - zajęcia czytelnicze

    - odrabianie prac domowych

    - zajęcia plastyczne

     

    Galeria zdjęć