Statut Szkoły Ceremoniał Szkolny Dni wolne Dziennik elektroniczny - zasady funkcjonowania Doradztwo zawodowe Kalendarz roku szkolnego 2017/2018 Karta zgłoszenia do świetlicy szkolnej Regulamin bezpieczeństwa SP 96 Regulamin/obiekty sportowe Regulamin/darmowe podręczniki Regulamin Samorządu Uczniowskiego Program profilaktyczno-wychowawczy Przedmiotowy System Oceniania Wycieczki/organizacja Zajęcia pozalekcyjne Zebrania z rodzicami WDŻ Kalendarz SP96 Regulamin Kosmoligii

    Dokumenty Szkoły

    Zajęcia pozalekcyjne



                                 


    OFERTA BEZPŁATNYCH ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH
    Rok szkolny  2017/2018

                                              TERMINY  ZAJĘĆ  POZALEKCYJNYCH  W  ROKU SZKOLNYM 2017/2018

     

     

    Poniedziałek

    Wtorek

    Środa

    Czwartek

    Piątek

    0

    7.15 – 8.00

     

     

    Chór 4-7, s.4, I. Winiarska

     

     

    1

    8.00 – 8.45

     

     

     

     

     

    2

    8.50 – 9.35

    Zajęcia plastyczne, kl. 1-3, s.2, S. Marszalec-Bok

    Od zabawy do sportu, M. Szablewski
     

    Od zabawy do sportu, P. Wiankowski

    Koło matematyczne, kl. 5, s.49 G. Gaczkowska

    Mały teatrzyk, kl. 3c, msg, A. Kulesza

    3

    9.50 – 10.35

    Zajęcia dyd-wyr., kl. 1b, bibl., M. Kozioł

    Od zabawy do sportu, P. Wiankowski

    Koło biblioteczne, kl. 4-7, bib, I. Rudnicka

     

     

    Od zabawy do sportu, P. Wiankowski

    4

    10.45 – 11.30

     

    Od zabawy do sportu, P. Wiankowski

    Koło plastyczne, kl. 3b, s. 5, M. Dąbrowska, S. Ziębicka

     

     

    5

     

    11.50 – 12.35

    Sowa mądra głowa” kl. 2b, s.1 D. Bień

    Rękodzieło artystyczne, 3a, s.1, M. Marcinkowska

     

     

     

    6

    12.55 – 13.40

     

    Koło matematyczne, kl. 4b, s.25, B. Węsek

    Sks kl. 4-7, obiekty sportowe, P. Wiankowski

     

    Kolo matematyczne, kl. 2a, biblioteka, A. Jarocka

    Kolo polonistyczne, kl. 4d, s.3, D. Piwowarczyk-Koczyk

    7

    13.55 – 14.40

     

    Terapia ręki, 0a, s. 30, P. Duszyńska

    Koło matematyczne, kl. 6c, s.1, M. Kutyła

    Korektywa kl. 0-3, msg, E. Bińkowska

    Od zabawy do sportu, A. Górnicka-Antonowicz

    Od zabawy do sportu, A. Górnicka-Antonowicz

     

    8

     

    14.45  - 15.30

     

     

    Koszykówka, kl. 4-7 chłopcy, obiekty sportowe, D. Tokarski

    Od zabawy do sportu, A. Górnicka-Antonowicz

    SKS, kl. 4-7, obiekty sportowe, A. Górnicka-Antonowicz

    Od zabawy do sportu, A. Górnicka-Antonowicz

    Fitness, kl. 5-7, obiekty sportowe, A. Kantorczyk (od listopada)

    9

    15.35 – 16.20

    Koło j. angielskiego kl.6-7

    s.4 A. Adamski

    zajęcia uzupełniające fizyka, chemia, przyroda, kl. 7, 5s, 4d, s.44, K. Kośla

    koło j. niemieckiego, kl. 7, s.49, A. Wróbel

    Koło historyczne, kl. 7, s.46, M. Zadrożna

    Koło historyczne, kl. 6, s.46, T. Krzych

    Piłka siatkowa, kl. 4-7, obiekty sportowe, M. Szablewski

     

    Koło polonistyczne, kl. 4, s.47, A. Wiśniewska

    10

    16.25 – 17.10

    Origami, kl. 1a, s.27, A. Eysymont

    Mądra główka, kl. 3d, s.26, D. Stańczak

     

     

     

     

     

    Wolontariat – sobota, niedziela (w zależności od realizowanego projektu), s Loretta, s Celina

    Projekt Varsavianistyczny (Varsavianistyczna klasa) – 1 raz w miesiącu, kl. 4a, p Katarzyna Kwiatkowska

    BnO – zajęcia finansowane przez M st Warszawa, szkolenie podstawowe

     LEGENDA : zab► od zabawy do sportu, zdw►zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze, bno►bieg na orientację,  k.z►koło zainteresowań, k.jr ►koło j. rosyjskiego, k. pol. ►koło j. polskiego, k.ja ►koło j. angielskiego,  k.dz ►koło dziennikarskie, k.in ►koło informatyczne, k.t ►koło teatralne, k.h ►koło historyczne, k.prz ►koło przyrodnicze, k.pl ►koło plastyczne, k.m ►koło matematyczne


                                                    

                                                      ZAJĘCIA STAŁE PROWADZONE W ŚWIETLICY
                         W pogodne dni, w godz. 12.30-15.30 dzieci przebywają na placu zabaw i boisku szkolnym

     Wychowawcy

    Dzień tygodnia

    Godzina

    Rodzaj zajęć

    Tetiana Posłuszna

    Poniedziałek

    Wtorek

    Środa

    piątek

    10.00-11.00

    13.00-14.00

    15.00-16.00

     9.00-  10.00

    - zajęcia origami

    - zajęcia edukacyjne „Podróże po Europie”

    - pomoc w odrabianiu lekcji

    -zajęcia czytelnicze

    Marta Lewandowska

    Poniedziałek

    Wtorek

    Środa

    Czwartek

    Piątek

    11.00-12.00

    15.00-16.00

      9.00-10.00

    10.00-11.00

    10.00-11.00

    - zajęcia czytelnicze

    - pomoc w odrabianiu lekcji

    - zajęcia plastyczne

    - rebusy, łamigłówki, zagadki

    - zabawy ruchowe

    Zastępstwo

    Wtorek

    Środa

    Czwartek

    piątek

      9.30- 10.30

    12.00-13.00

    12.00-13.00

    10.30-11.30

    - zajęcia szachowe

    - gry planszowe

    - zajęcia czytelnicze

    - zajęcia szachowe

    Karolina Konopska

    Poniedziałek

    Wtorek

    Środa

    Czwartek

    piątek

    12.00-13.00

    16.00-17.00

    13.00-14.00

    10.00-11.00

    14.00-15.00

    - gry i zabawy świetlicowe

    - pomoc w odrabianiu lekcji

    - zajęcia plastyczne

    - Łamigłówki mądrej główki

    - zajęcia czytelnicze

    Magdalena Fura

    Poniedziałek

    Wtorek

    Środa

    Czwartek

    piątek

        8.00-9.00

    10.00-11.00

    10.00-11.00

    11.30-13.30

    15.30-16.30

    - zajęcia czytelnicze

    - zajęcia plastyczne

    - gry dydaktyczne

    - zajęcia z szycia, wyszywania i dziergania

    - odrabianie prac domowych

    Krystyna Kośla

     

     

    Poniedziałek

     

    Środa

    15.00-16.00       

    16.00-17.00

    10.00-11.00

    - Super Polska- zajęcia edukacyjne

    - odrabianie prac domowych

    - „A to ciekawe”- zajęcia edukacyjne

    Ilona Łata

    Poniedziałek

    Wtorek

    Środa

    Czwartek

    piątek

    15.00-16.00

    16.00-17.00

    10.30-11.30

      9.00-10.00

    14.00-15.00

    - zajęcia czytelnicze

    - pomoc w odrabianiu lekcji

    - gry i zabawy stolikowe

    - zajęcia plastyczne

    - zajęcia orgiami

    Asia Kosiorek

    Poniedziałek

    Wtorek

    Środa

    Czwartek

    piątek

    13.00-14.00

      9.00-10.00

    11.00-12.00

    14.00-15.00

      9.00-10.00

    - odrabianie prac domowych

    - gry i zabawy

    - zajęcia czytelnicze

    - odrabianie prac domowych

    - zajęcia plastyczne

     

    Galeria zdjęć